ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сучасне обладнання дає змогу завоювати перевагу в інформаційному просторі

6 Серпня 2019
Сучасне обладнання дає змогу завоювати перевагу в інформаційному просторі

Інформаційне агентство Міністерства оборони АрміяInform отримало 6 сучасних комплектів обладнання від Сполучених Штатів Америки.

До кожного комплекту входить 47 найменувань техніки, серед яких є: ноутбук, камера, фотоспалах, жорсткі диски, штативи, флешки, адаптери, кріплення, комплект карток для запису, комплект акумуляторів із зарядним пристроєм, захисні оптичні фільтри тощо.

Все обладнання можна використовувати в польових умовах, зокрема камера gopro стане в пригоді під час екстремальних зйомок, ноутбук призначений для монтажу відеоматеріалу, а також спеціальна система, яка дозволяє надійно зберігати відзнятий матеріал. Окрім цього, є надкамерне світло, за допомогою якого можна працювати в жорстких умовах.

– Хочу висловити величезну подяку нашим партнерам із США за те, що дають нам змогу реалізувати потребу в протидії гібридним спробам Російської Федерації завоювати перевагу в інформаційній війні. Який би не був творчий потенціал військових журналістів, без сучасного обладнання дуже важко діяти на випередження в інформаційному просторі, теперішніх динамічних медійних потоках, створювати оперативний контент на військову тематику і завойовувати увагу читачів, доносити об’єктивні меседжі,  – зазначив начальник інформаційного агентства АрміяInform полковник Геннадій Карпюк.

– Ми безмежно вдячні, що найбільшу кількість комплектів (шість) з усього військово-медійного представництва отримала саме АрміяInform. Це молода військово-медійна структура, у якої є хороші перспективи в сенсі інформування. Я переконаний, що це стане потужною матеріально-технічною базою для того, щоб посилювати наші спроможності, адже маємо бути конкурентними. Наразі ми перебуваємо у прямій конкуренції з усіма головними інформаційними майданчиками України, тому що все, що відбувається в армії, є надзвичайно цікавим для всіх медіа-ресурсів країни. І це обладнання створює для нас сприятливі умови для кращого інформування суспільства щодо всіх процесів, які відбуваються в армії, – сказав полковник Геннадій Карпюк.

Найближчим часом заплановано проведення тренінгів для військових журналістів, які використовуватимуть це обладнання.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Міжнародне співробітництво, Новини