ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Степан Полторак: «Підвищено рівень мотивації особового складу до військової служби»

19 Серпня 2019
Степан Полторак: «Підвищено рівень мотивації особового складу до військової служби»

«Порівняно з 2014 роком грошове забезпечення у середньому зросло в 3-4 рази. Приміром, грошове забезпечення командира бригади зросло з 6,6 до 25,4 тис. грн, командира роти з 5,1 до 15,8 тис. грн, стрільця з 2,7 до 10,2 тис. грн». Про це заявив Степан Полторак на засіданні Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України.

«З травня 2019 року моїм рішенням збільшено щомісячні виплати за участь в операції Об’єднаних сил. На першій лінії на глибину ротних опорних пунктів до 17 тис. грн та до 6,5 тис. грн в інших районах.

За словами Міністра оборони, також удосконалено соціальний захист військовослужбовців і членів їхніх сімей. Зокрема запроваджено програму будівництва житла для військовослужбовців та спрощено процедури отримання житла. Так, протягом 2014-2018 років було отримано понад 5 тис. квартир. При цьому грошову компенсацію за неотримане житло було видано понад 2 тис. осіб.

Запроваджено грошову компенсацію за піднайом жилого приміщення військовослужбовцям за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу.

Із початку березня 2019 року вводимо в експлуатацію казарми поліпшеного планування, в яких до кінця року буде розміщено 23 тис. військовослужбовців, — наголосив Степан Полторак.

Міністр оборони також поінформував про масштабні інфраструктурні проєкти, які реалізує Міністерство оборони України. Зокрема 2018 року відновлено 134 об’єкти інфраструктури: 23 їдальні, 60 об’єктів на восьми навчальних центрах і полігонах, 37 об’єктів на семи арсеналах, базах і складах, 14 комплексів аеродромних споруд і злітно-посадкових смуг Збройних Сил України. Також будуємо чотири військових містечка Миколаївська область (Широкий Лан), Одеська (Дачне-2), Львівська (Старичі) та Дніпропетровська (Черкаське).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини