ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розвідувальний взвод ОК «Південь» найкращий у сухопутних військах

12 Серпня 2019
Розвідувальний взвод ОК «Південь» найкращий у сухопутних військах

На одному з полігонів Заходу України завершилися змагання за звання найкращого розвідувального взводу серед розвідувальних підрозділів. Участь у заході взяли близько сотні найкращих розвідників.

Як і зазвичай розвідники приділили багато уваги протидії сучасним розвідувальним комплексам, які є на озброєнні Російської Федерації та які активно використовують у бойових діях на тимчасово окупованих територіях України. Окрема низка завдань стосувалася пошуку та знешкодженню мінних полів, встановленню розвідувально-сигнального обладнання.

Також під час змагань команди розвідників відпрацьовували рух за азимутами, виведення розвідувального взводу у район оперативного призначення, подолання водної перешкоди зі зброєю та спорядженням вплав, подолання смуги перешкод розвідника, визначення місця перебування та обладнання спостережного поста, забезпечення життєдіяльності розвідувального взводу. Звісно ж, оцінювалися дії розвідувального взводу в дозорі, бойові стрільби, відхід розвідувального взводу після виконання завдання.

За результатами змагань було визначено, що перше місце вибороли розвідники окремого розвідувального батальйону ОК «Південь».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл