ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розмежувальний процес в Аібгі – це порушення територіального суверенітету та цілісності Грузії

21 Серпня 2019
Розмежувальний процес в Аібгі – це порушення територіального суверенітету та цілісності Грузії

Міністерство закордонних справ Грузії 20 серпня відреагувало на дані про включення села Аібга Гагрського району до складу Росії. У заяві сказано, що дії Росії є процесом анексії регіонів Грузії. Про це повідомляє «Перший канал» Грузії.
«Дані про Аібгу внесли в російські кадастрові документи 2002 року, а потім 2009 року», проте, на жаль, колишня влада на це не відреагувала», зазначили у відомстві.
МЗС розцінює те, що частина села Аібга окупованого Гагрського району оформлена як російська територія, як процес анексії території Грузії, так само, як і подібні кроки в Абхазії та Цхінвальському регіоні.
«Процес делімітації-демаркації грузинсько-російського кордону, зокрема й ділянок кордону Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії не буде здійснюватися в умовах окупації. Виходячи з цього, будь-яка угода між Росією і окупаційним режимом не має юридичної сили», додали у відомстві.
Кількома днями раніше, люди у військовій формі почали встановлювати колючий дріт з боку самопроголошеної Південної Осетії.
Унаслідок встановлення нового паркана на лінії розмежування в грузинському селі Гугутіанткарі, на території, контрольованій самопроголошеною Південною Осетією, опинилися земельні ділянки з розміщеними на них будинками двох місцевих сімей.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини світу та України