ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Реалізація чергового етапу модернізації бойового авіапарку Повітряних Сил залежить лише від ритмічного фінансування

30 Серпня 2019
Реалізація чергового етапу модернізації бойового авіапарку Повітряних Сил залежить лише від ритмічного фінансування

У командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України проведено нараду щодо чергового етапу модернізації зразків бойової авіаційної техніки. У нараді взяли участь представники командування виду, вітчизняної оборонки, науковці та льотчики-випробувачі. Також до обговорення проблематики модернізації долучилися льотчики, які мають досвід експлуатації модернізованої техніки та виконання бойових вильотів на ній.

У командуванні Повітряних Сил підкреслюють, що на сьогодні існує кілька варіантів модернізації бойового авіапарку і всі вони мають певні відмінності.  Тож для обрання найдоцільнішого варіанту була важливою думка льотного складу – експлуатантів авіатехніки з частин тактичної авіації.  І мова  не лише про оптимальність стосовно параметрів підвищення бойових характеристик конкретного типу літака. Він також  має бути універсальним та гнучким щодо застосування озброєння.

Під час дискусії, аргументованих зауважень та пропозицій учасники наради дійшли компромісу. Втім, як зазначають учасники наради, зустріч у такому форматі не є крайньою, адже процес удосконалення авіаційної техніки, зважаючи на стрімкий розвиток технологій, є безперервним.

Важливо те, що кожен із запропонованих варіантів модернізації здатні реалізувати підприємства «Укроборонпрому». Фінансовий ресурс на проведення модернізації зразків бойової авіаційної техніки передбачений цільовою програмою розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України. Водночас у командуванні виду натякають, що сплановані кошти і реально виділені, це різні речі, тому сподіваються, що кошти для модернізації авіапарку надходитимуть із бюджету в повному обсязі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка