ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент Туреччини Ердоган та російський правовий нігілізм

6 Серпня 2019

Під час візиту президента України Володимира Зеленського в Турецьку республіку, його колега Реджеп Ердоган заявив про невизнання турецьким народом «приєднання» Криму до Російської Федерації.

Кремлівські маневри навколо «кримського питання»

Одразу в окупованому Криму пролунали думки осіб, яких російська пропаганда видає за глас народу. Так, депутат псевдопарламенту окупованого Криму Владислав Ганжара заявив про розчарування: «У заяві Ердогана ми вже не вперше бачимо політику подвійних стандартів турецької держави. Якщо Анкара хоче бути стратегічним партнером Москви, то повинна розуміти, що Крим є невід’ємною частиною Росії». Нічого дивного, 27-річний молодик із триколором на грудях, вважає за необхідне повчати древній народ, як йому думати.

Довідка: Владислав Гонжара народився 7 червня 1992 року в місті Сімферополь Україна. З березня 2015-го керує Кримським регіональним відділенням Всеросійської громадської організації «Молода Гвардія Єдиної Росії». Є одним із рупорів російської пропаганди.

Від імені кримських татар зазвучав голос голови так званої «кримської національної автономії» Ейваза Умерова, який теж удався до повчань. Він порадив президенту Туреччини, перед тим, як робити суперечливі заяви, слід запитати думку в кримських татар. Але Умерову трошки духу забракло сказати, що туркам, перед тим, як щось говорити про Крим, необхідно порадитись із Кремлем.

Зрадник видає пропаганду за думки цілого народу

26 лютого 2014 року біля стін кримського парламенту відбувся мітинг кримських татар, організований Меджлісом на підтримку України, де сталися зіткнення із проросійськими силами. 27 січня 2015-го заарештували заступника голови меджлісу Ахтема Чийгоза за обвинуваченням в організації масових безладів. Упродовж двох років відбулось 150 засідань суду. Серед опитаних у суді покази проти Чийгоза дали лише кілька осіб – Ейваз Умеров, а також троє свідків, яких засекретили, їхні анкетні дані досі невідомі.

От і виходить, що зрадник кримськотатарського народу Ейваз Умеров видає кремлівську пропаганду за думки народу, який він зрадив.

Путін і його оточення полюбляють розповідати про добровільне волевиявлення кримчан щодо вступу Криму до складу РФ, й те, що все відбувалось згідно з міжнародними нормами та російськими законами.

Що ж, шановний читачу, давайте разом ознайомимося із російськими законами. У Росії діє федеральний закон від 17 грудня 2001 року № 6-ФКЗ «Про порядок прийняття в Російську Федерацію та створення в її складі нового суб’єкту Російської Федерації».

ст.4 Умови прийняття у Російську Федерацію нового суб’єкту.

  1. Як новий суб’єкт у Російську Федерацію може бути прийнято іноземну державу або її частину.
  2. Прийняття у Російську Федерацію  як нового суб’єкту іноземної держави або її частини здійснюється за взаємною згодою Російської Федерації і даної держави  відповідно до міжнародних (міждержавних) угод про прийняття у Російську Федерацію  як нового суб’єкта іноземної держави або її частини (далі – міжнародна угода), укладена Російською Федерацією з даною іноземною державою.

Ми добре знаємо, як Путін дотримався своїх же законів, уклавши угоду з Україною артилерійським вогнем.

P.S. Влада Росії наскільки полюбляє закон та порядок, що 10 червня у Москві Федеральна служба виконання покарань провела турнір з управління автозаками – авто для перевезення затриманих та підозрюваних. Черговим змаганням, мабуть, стане побиття ув’язнених. Адже цей вид «спорту» в російських в’язницях дуже популярний.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Blogger pool