ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Позитивні зрушення в системі медичного забезпечення українського війська

19 Серпня 2019
Позитивні зрушення в системі медичного забезпечення українського війська

За останні роки система медичного забезпечення Збройних Сил України зазнала кардинальних змін. «Нам вдалося зменшити етапність у наданні кваліфікованої медичної допомоги та наблизити її до переднього краю. Це дало змогу знизити летальність на етапах медичної евакуації та у лікувальних закладах». На цьому наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Комітету реформ Міноборони та Збройних Сил України.

Наразі сформовано єдиний орган медичного забезпечення — Головне військово-медичне управління, відкрито реабілітаційний центр для військовослужбовців і створено три нові медичні установи рівня «відділення/центр.

«Розгорнуто шість профільних реабілітаційних відділень на 490 ліжок. Обсяг реабілітаційної бази доведено майже до 1,5 тисячі ліжок, — зазначив Степан Полторак. За його словами, наразі забезпеченість лікарськими засобами та індивідуальними аптечками доведено до встановлених норм, а підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, забезпечені ними на 100 відсотків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Військова медицина, Новини