ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад тисяча військовослужбовців ООС були нагороджені напередодні 28-ї річниці Незалежності України

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Серпня 2019, 14:17

У районі проведення операції Об’єднаних сил завершила свою роботу мобільна група оборонного відомства. Офіцери Головної інспекції Міністерства оборони України, Головного квартирно-експлуатаційного управління, представники Департаменту кадрової політики, Департаменту фінансів МО України та інші посадові особи працювали безпосередньо на першій та другій лінії оборони. За дорученням міністра оборони України близько тисячі військовослужбовців були нагороджені відомчими нагородами, відзнаками та цінними подарунками.

Окрім цього, під час безпосереднього перебування у бойових бригадах і полках було вивчено реальний стан справ у підрозділах. Зокрема перевірено рівень тилового забезпечення, зброю, боєприпаси, автомобільну та броньовану техніку тощо. Також звертали увагу на те, як надаються відпустки військовослужбовцям ООС.

Аби більше дізнатися про умови служби та проблеми, які турбують наших захисників, представники оборонного відомства поспілкувалися безпосередньо з військовослужбовцями.

Під час робочої поїздки група офіцерів працювала і в мобільних шпиталях.

Головний інспектор з питань військової освіти, гуманітарної та соціальної політики Міністерства оборони України генерал-майор Олег Вальків, який очолював одну з підгруп зазначив,  що сьогодні всі бойові підрозділи здатні захищати нашу Батьківщину.

За його словами, проблемні питання, які турбують військовослужбовців на передовій, будуть ретельно вивчені та проаналізовані. Результатом має стати покращення умов військової служби, всебічного забезпечення бійців, які виконують бойові завдання безпосередньо на лінії розмежування.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram