ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пісня об’єднала військових і волонтерів

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Серпня 2019, 16:18

Під акомпанемент 5-го військового оркестру оперативного командування «Схід» волонтерський хор виконав українську пісню «Ой у лузі червона калина». На Фестивальному причалі у Дніпрі розпочався святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України за участю лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО».

Як розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка, хор з військовим оркестром виступає вже вдруге. Вперше волонтери заспівали у червні на фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Тоді започаткували нову традицію – для військових співають цивільні. Це дуже добре, коли людей об’єднують патріотизм та любов до України. До хору доєднуються нові й нові учасники,  нині до його складу увійшло 25 волонтерів.

У військовому оркестрі – майже 20 музикантів. І ними, і хором вміло керує військовий диригент Олександр Жарій.

– Виступати разом із волонтерським хором для нас новий досвід. Впродовж п’яти років волонтери завжди були поруч, підтримуючи та допомагаючи нам. Цими виступами ми розпочали нову сторінку, і хотілося пригадати фразу геніального українця Леоніда Бикова –  «все приходяще, а музика вічна», –  зазначив Олександр Жарій.

Під «завісу» концерту хор виконав «Марш нової армії».

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram