ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Першокурсники ХНУПС проходять польовий вишкіл

15 Серпня 2019, 13:23
Першокурсники ХНУПС проходять польовий вишкіл

З курсантами льотного, інженерно-авіаційного факультетів та Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 2019 року набору відбулися кількаденні комплексні практичні заняття, що проходили в рамках навчання за програмою первинної військово-професійної підготовки на базах польових таборів, що поблизу Харкова.

Під керівництвом досвідчених офіцерів навчального закладу курсанти успішно пройшли обкатку танком, долання психологічної смуги перешкод і тактичну підготовку. Також майбутні офіцери навчалися самостійно будувати укриття з підручних матеріалів у польових умовах, здобувати їжу, готувати та зберігати її. Відпрацювали правила очищення води з водоймищ, розведення вогнищ різними способами тощо.

— У ході первинної військово-професійної підготовки ми робимо акцент саме на практичній складовій. Навчаємо курсантів азам військової підготовки, які знадобляться їм в подальшому навчанні, — зазначив начальник табірного збору полковник Олексій Вовк.

Окрім цього, з курсантами льотного профілю передбачено проходження початкової парашутної підготовки.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини