ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перед контрактом познайомитися з частиною

9 Серпня 2019
Перед контрактом познайомитися з частиною

Близько 700 потенційних контрактників із шести областей України завітали до 80-ї десантно-штурмової бригади на День відкритих дверей. Протягом кількох годин люди, що цікавляться армією як своїм можливим місцем працевлаштування, оглянули озброєння, ознайомилися з умовами служби та проживання у цій частини. Також мали можливість вільно поспілкуватись зі своїми потенційними командирами та однополчанами.

–  Я вражений новим гуртожитком, – каже мешканець Закарпаття Олександр. – Коли  служив строкову службу – в нас такого не було. Металева койка, тумбочка і все. Помитися можна було раз на тиждень. А тут тобі й сучасний бойлер, і ортопедичні матраци!

-– Для мене головне – це ставлення офіцерів до підлеглих, – каже кандидат у десантники Степан із Хмельниччини. – У багатьох частинах, де я був раніше, процвітає таке собі барство і зверхність. А тут відчутно, що люди воюють пліч-о-пліч. Нема панібратства, а є взаємоповага.

– Гендерна рівність тут на висоті, – зазначила Юлія, учениця 11 класу однієї з прикарпатських шкіл. – Я давно мріяла попасти в якусь з таких частин. Не шкодую, що приїхала сюди. Можливо наступного року  прийду сюди служити. А загалом моя мрія – стати першої жінкою-командиром десантно-штурмової бригади.

На думку військовослужбовців, подібні заходи значно покращують рекрутінгові можливості бригади. Адже є прямий контакт із потенційними військовослужбовцями. Та й люди самі бачать, як змінилося військо з 2014 року, і не зважають на брехливі обливання брудом усього, що пов’язано з армією

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Патріотичне виховання, Служба за контрактом