ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Що думають учасники Маршу захисників України

24 Серпня 2019

Під час Маршу захисників України кореспондент «АрміяInform» поцікавилася у його учасників, що для них значить ця подія, які почуття викликає і чи потрібно такі заходи проводити.

Ольга, представник української діаспори в США

Сьогоднішня подія ‑ це свято не тільки цих воїнів, а й усіх українців.

Я неодноразово брала участь у волонтерській діяльності по допомозі українським воїнам. І особливо пишаюся тим, що знайома із багатьма ветеранами-учасниками АТО.

 Сьогодні українська діаспора в США робить неймовірно велику роботу для підтримки України щодо вирішення конфлікту на Донбасі, для лікування поранених бійців.

Такі заходи однозначно треба. Вони показують єдність українців у своїй боротьбі проти спільного ворога.

 

Матвій, ветеран АТО, Тернопіль

Сьогоднішній марш – це показник того, що не все ще втрачено, за що ми боролися. І ті люди, котрі патріотично настроєні ще не втратили віру. У нас дійсно є потенціал і сила, щоб рухатися далі.

Вважаю, що це гарна ідея – провести Марш захисників України. Адже ветеранам АТО, сім’ям загиблих воїнів дуже важливо відчувати підтримку тих людей, яких вони захищали. Саме таким героям, котрі захищали та захищають нас в АТО, ми можемо спокійно навчатися, працювати.

Марина, юрист,  Черкаси

Сьогоднішній Марш свідчить про те, скільки у нас є реальних героїв. Що вони не на паперах, а тут, поряд із нами. Ми – черкащани, горді тим, що бачимо своїх захисників сьогодні у цих лавах.

Хочеться , щоб такі заходи проходили більш масштабно та щороку та бачити, що ветерани та громадяни – разом.

Олег, волонтер, Київ

Це для мене дійсно свято. Чому? Тому що Україна все ж таки незалежна республіка і має свою гордість а також право заявляти, що вона дійсно існує. Що є потужна армія.

Це свято для тих людей, які захищали нашу країну з 2014 року від російського агресора. Особливо для інвалідів. Їм надзвичайно потрібна

Такі урочистості потрібно проводити щороку, аби люди, котрі не мають стосунку до армії, бачили та відчували міць наших Збройних Сил і силу духу українців.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини