ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нічні польоти бомбардувальників

23 Серпня 2019
Нічні польоти бомбардувальників

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулася чергова льотна зміна.  Екіпажі Су-24М та Су-24МР бригади виконували польоти на групову злітаність у складі пари на малих та гранично малих висотах у простих метеорологічних умовах вдень та польоти в зоні пілотування та за маршрутами вночі. Згідно з плановою таблицею польотів визначені екіпажі бригади також виконали практичне бойове застосування на полігоні у Волинській області.

– Відмічаю професійну та якісну підготовку до виконання польотів підрозділів та служб забезпечення, успішні та чіткі дії льотних екіпажів, – зазначив на розборі польотів командир бригади військовий льотчик першого класу полковник Євген Булацик.

Варто зазначити, що екіпаж бригади представляв Повітряні Сили Збройних Сил України на міжнародному авіашоу AirBaltic-2019 у Республіці Польща. Присутність потужного Су-24М із бортовим номером «08» на летовищі міста Гдиня викликав величезний інтерес у польських глядачів і гостей міста. Вперше літак подібного типу брав участь у авіашоу. Мабуть великою помилкою організаторів було те, що вони не спланували демонстраційний політ нашого красеня. А показати є що!

 І чергова нічна льотна зміна це підтвердила.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування