ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наприкінці року в морпіхів планується новосілля

22 Серпня 2019
Наприкінці року в морпіхів планується новосілля

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко ознайомився з ходом будівництва військових об‘єктів у Миколаївському та Одеському гарнізонах. Як повідомляє пресцентр Командування Військово-Морських Сил, подібний контроль керівник виду Збройних Сил України проводить регулярно, особисто перевіряючи якість та терміни проведення будівництва.
Зокрема у Миколаєві адмірал Ігор Воронченко перевірив стан будівництва казарм поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників, а також ремонт  їдальні. Цього ж дня під час робочої поїздки у військовому містечку Дачне-2 адмірал Ігор Воронченко оглянув будівництво об’єктів інфраструктури одеського з’єднання морської піхоти. Під час інспектування він особисто переконався, що добудова значної частини об’єктів  на завершальній стадії.
– На цьому етапі будівництво іде згідно з графіком і до кінця року ми очікуємо прийняти в експлуатацію їдальню, казарми поліпшеного типу, будівлю штабу та три навчальні корпуси, – наголосив Командувач Військово-Морських Сил ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист