ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Вінниччині розпочались навчання з бригадою тероборони

12 Серпня 2019
На Вінниччині розпочались навчання з бригадою тероборони

На Вінниччині розпочались командно-штабні навчання з керівним складом та офіцерами 120-ї бригади територіальної оборони. Це – вже другі навчання сформованої рік тому бригади, що комплектується військовозобов’язаними та військовослужбовцями резерву з числа вінничан та мешканців області.

Як розповів АрміяInform командир бригади підполковник Юрій Парадюк, особливістю цьогорічних навчань є те, що призвані виключно офіцери частини, а саме офіцери управління бригади та батальйонів.

– Оскільки ці навчання для нас уже не перші, то вони не є чимось новим та невідомим, – говорить офіцер. – Мета цих командно-штабних навчань полягає в тому, щоб навчити штаби керувати підрозділами.

Усі офіцери, які сьогодні призвані для участі в командно-штабних навчаннях, досвідчені військовослужбовці, тому під час зборів більше не навчатимуться, а ділитимуться досвідом, пройдуть своєрідне злагодження у військовому колективі, розповів комбриг. Це – і військовозобов’язані, і офіцери резерву – тобто, ті, хто уклав контракт про проходження військової служби в резерві. Близько 40 відсотків із них мають бойовий досвід, в різний час воювали на Сході України під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Тож хто, як не вони, зможе реально захистити свої домівки та навчити цього підлеглий особовий склад!

– А саме захист своїх домівок і є головним завданням підрозділів територіальної оборони, тому й проблем із набором резервістів ми не маємо, – зауважив підполковник Юрій Парадюк.

Сьогодні, 12 серпня, у Вінниці відбувся урочистий мітинг з нагоди початку командно-штабних навчань з бригадою територіальної оборони.

– Перед військами територіальної оборони висувається п’ять основних завдань, – сказав, звертаючись до офіцерів управління бригади, командир. – Це – прикриття державного кордону України, забезпечення правового режиму на території відповідальності, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами противника або незаконними збройними формуваннями, охорона особливо важливих державних об’єктів та забезпечення стратегічного розгортання військ. І я глибоко переконаний: якби у чотирнадцятому році у нас існували підрозділи територіальної оборони, втрат території би допущено не було!

Під час урочистого мітингу комбриг привітав одного з офіцерів бригади з присвоєнням чергового військового звання та вручив погони із новенькими ромбиками. Також він, його заступник з морально-психологічного забезпечення та представник Вінницького обласного військового комісаріату підполковник Ігор Костін поставили офіцерам бригади завдання на найближчий тиждень занять і побажали успіхів.

Сьогодні ж, після урочистих шикувань та постановки завдань, командно-штабні навчання стартували й у штабах батальйонів, розташованих у різних районах Вінницької області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Навчання та тренування, Новини