ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«НА ЧЕСТЬ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ СУСАННИ ТАТКО ПРИ НАРОДЖЕННІ НАРІК МЕНЕ СЮЗАННОЮ»

23 Серпня 2019
«НА ЧЕСТЬ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ СУСАННИ ТАТКО ПРИ НАРОДЖЕННІ НАРІК МЕНЕ СЮЗАННОЮ»

Сюзанна Шаль ліворуч

Як і багато інших наших жінок, лейтенант Сюзанна Шаль носить ім’я християнської великомучениці. Це, напевне, символічно, бо стражденна Ненька наша потерпала від воєн та гонінь віками. Україна знову у вогні. І знову тисячі українок устали пліч-о-пліч із чоловіками на її захист зі зброєю в руках…

Командир частини полковник Сергій Баранов шикує один зі своїх підрозділів для нагородження. Група генералів та офіцерів Міністерства оборони України за дорученням глави оборонного відомства спеціально прибула у район проведення ООС, щоби відзначити найкращих вояків саме на бойових позиціях.

Генерал-майор Василь Мартинюк звертається до тернопільських артилеристів із теплою промовою. Відзначає, що цієї війни найбільше враження агресору нанесли саме гармаші. І попри те, що їхні підрозділи відведені від лінії зіткнення на визначені для них відстані, для ворога вони і дотепер залишаються потужним стримувальним чинником.

Цієї війни найбільше враження агресору нанесли саме гармаші

Завершується нагородження, військовий капелан отець Володимир традиційно проводить молитву за наше воїнство. А потім підводить мене до тендітної Сюзанни, бо ставиться до неї з пошаною й на День Незалежності особисто поздоровить її з подвійним святом – Днем Незалежності та Днем народження.

«Сюзанною мене за церковним календарем на честь великомучениці Сусанни нарік саме татко. Прадід мій у Другу світову воював, дідусь та бабуся мають статус «дітей війни», батько у війську служив. Тепер моя черга. Закінчила військовий ліцей, Львівську Академію сухопутних військ. Після призначення на посаду заступника командира батареї з морально-психологічного забезпечення прибула в район проведення ООС. Усі підлеглі за віком старші, багато хто має бойовий досвід, але проблем із ними не маю жодних. До речі, як і у більш ніж ста інших жінок, що нині виконують завдання на теренах ООС».

Отримавши привітання від оборонного відомства, командир частини та її пресслужба передали відеопривіт з українського сходу всім співгромадянам і особливо військовим – із Днем державного прапора та Днем Незалежності України: «У нас красиві й розумні люди, велична українська історія, відроджена армія, тому лише спільними зусиллями примножимо отримані здобутки, передамо їх у спадок наступним поколінням…»

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Life story