ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Музичний батальйон» оголосив конкурс на проєкт пам’ятника Василеві Сліпаку

8 Серпня 2019
«Музичний батальйон» оголосив конкурс на проєкт пам’ятника Василеві Сліпаку

Невдовзі в Києві з’явиться меморіал Василя Сліпака. Ініціатори — активісти громадського об’єднання «Музичний батальйон». Передусім волонтери подали заявку до Київради на узаконення мистецько-меморіального об’єкту «Сквер пам’яті Василя Сліпака». Він має розміститися в історичному центрі столиці на розі Андріївського узвозу та Боричевого Току.

Однак цей процес іде поволі, тож засновники проєкту вирішили прискорити його реалізацію і оголосили конкурс.

— Наразі ми не ставимо технічних чи творчих обмежень. Головне завдання — проєкт має одночасно передавати характер, масштаб творчої особистості оперного співака зі світовим ім’ям та українського патріота, який загинув, захищаючи Україну, — зазначають автори проєкту. — Всіх небайдужих просимо залишати свої думки та пропозиції на сторінці «Музичного батальйону» у соцмережах.

Незабаром на території скверу почнуть зводити основу під пам’ятник митцю та Герою, а також розглядатимуть ескізний проєкт пам’ятника.

Вимоги до авторів: цифровий 3-D макет чи фото мініатюри скульптури з коротким описом ідеї, розмірів, технічних вимог до встановлення, бюджету на виготовлення пам’ятника та авторського гонорару (або без гонорару як соціально важлива місія). Надсилати на електронну скриньку: mail@muzbat.org.

Конкурс триватиме до 30 вересня 2019 року.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
MilitaryArt