ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Механізована і мотопіхотна бригади «воюватимуть» одна проти одної

14 Серпня 2019
Механізована і мотопіхотна бригади «воюватимуть» одна проти одної

У Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України розпочався один із етапів двостороннього командно-штабного навчання з військовими частинами, що входять до складу військ оперативного командування «Південь».

За словами керівника навчань – командувача військ оперативного командування «Південь» генерал-майора Ігоря Палагнюка, такі навчання в Україні проводяться вперше. За задумом передбачається, що механізована і мотопіхотна бригади «воюватимуть» одна проти одної. Тобто, особовий склад одного з’єднання оборонятиметься з використанням новітніх тактичних прийомів, досвід яких набутий протягом кількох років у районах проведення АТО/ООС, а інша бригада наступатиме, долаючи на своєму шляху водну перешкоду.

Протягом першого дня навчань були заслухані командири бригад, батальйонів та рот. Особливу увагу приділили питанням облаштування позицій батальйонів, маскування особового складу та військової техніки, організації та суворого дотримання пропускного режиму, обладнання спостережних пунктів.

– Метою цих навчань я чітко визначив: навчити командирів усіх рівнів та штаби в ланці «бригада – батальйон» якісному плануванню бойових дій та досягти злагодженості в роботі штабів бригади і батальйонів під час планування як оборони, так і наступу, – наголосив генерал-майор Ігор Палагнюк. – Адже сьогодення вимагає від нас саме того, що добре зарекомендувало себе на війні. Від того, як командир будь-якої ланки прийме рішення за обстановкою, що склалася, налагодить управління підпорядкованими підрозділами та вогнем під час виконання бойових завдань у реальних умовах бойової обстановки, залежатиме й успіх бою.

Навчання проводитиметься у кілька етапів, а головною метою визначено – вчити командирів не за старими книжками, а дати можливість їм приймати сміливі, нестандартні рішення, проявляти військові хитрощі, вміти застосовувати нові тактичні прийоми.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Навчання та тренування