ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ласкаво просимо на борт!

23 Серпня 2019
Ласкаво просимо на борт!

На одеському Морському вокзалі тривають екскурсії на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Одеситів та гостей міста гостинно зустрічають на бортах фрегата «Гетьман Сагайдачний», малого броньованого артилерійського катера «Аккерман» та артилерійського катера «Скадовськ».

Як завжди, подивитися на кораблі прийшла надзвичайно велика кількість одеситів і туристів. Чималий інтерес військові судна викликали у дітлахів, які просто «засипали» екіпаж різноманітними питаннями. До слова, саме члени екіпажів кораблів сьогодні приміряли на себе роль екскурсоводів.

Безумовно, найбільше враження на відвідувачів справив по-святковому гарний й по-військовому могутній флагман національного флоту «Гетьман Сагайдачний».

У мене сьогодні здійснилася мрія – побувати з сином на борту корабля. Аж не віриться, що ці молоді хлопці, які сьогодні з такою любов’ю і гордістю показують нам свій фрегат, обрали для себе таку важку, хоча й почесну справу. Я пишаюся тим, що в Україні така свідома й патріотична молодь, – поділився враженнями один із гостей національного флагмана Олег Шинкарук.

А ось дівчатам особливо сподобалися історії про морські традиції та ритуали. Наприклад, про оморячення. Саме після проходження цієї традиції матроси стають справжніми моряками. А ще мало хто з гостей знав, що коли військовий піднімається на корабель і спускається з нього, він віддає військове вітання прапору. Звісно, не обійшлося й без запитань про всім відомий вислів: «жінка на кораблі – бути біді». У той час, поки чарівна половина дискутувала з цього приводу з військовими моряками, вся чоловіча аудиторія уважно розглядала озброєння фрегата.

Не зважаючи на неймовірну спеку, бажаючих відвідати українські бойові кораблі все прибувало. І кожного гостя на борту військові моряки зустрічали з щирою усмішкою і українською гостинністю.

Ті, хто сьогодні не зміг потрапити на борт кораблів, зможуть  зробити це завтра у День Незалежності України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Військово-морські Сили, Новини