ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Квест по-військовому

1 Серпня 2019
Квест по-військовому

«Це стіна! Ні, то дах! Неси вікно! Перевертай іншим боком, бо так не вчепиш! Давай швидше, ми відстаємо!»

У напруженому ритмі триває навчальний збір студентів Вінницького національного медичного університету, які проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Сьогодні вони вчаться розгортати та згортати  автоперев’язувальну. Завдання – якомога швидше прищебнути та відщебнути до кузова фургона каркасні палатки.

– Найголовніше, це злагоджена робота взводу, – розповідає медична сестра Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону молодший сержант Анастасія Томашевська, яка навчається на кафедрі медицини катастроф та військової медицини. – Наш командир провів інструктаж і чітко розподілив, хто яку дію має виконувати. Тож ми розібрали і зібрали автоперев’язувальну найшвидше з 4 взводів, хоча робили це вперше. Такі заняття схожі на платні тренінги з тимбілдингу, а в нас такий військовий квест для згуртування команди щодня.

За словами завідувача військової кафедри полковника запасу Миколи Матвійчука, кожен день студентів розписаний до хвилини. Вже пройшли заняття зі стройової та інженерної підготовки та стрільби. Попереду – тактико-спеціальне навчання з організації медичного забезпечення батальйону в обороні, тренування із захисту від зброї масового ураження та заняття із засобами зв’язку. А головне – урочисте складання Військової присяги.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл