ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач військ ОК «Південь» розповів про новий підхід у підготовці військ

20 Серпня 2019
Командувач військ ОК «Південь» розповів про новий підхід у підготовці військ

Підбиваючи підсумки командно-штабних навчань з бригадами, командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк звернув увагу на те, що нещодавні навчання вперше проводилися у новому форматі серед військ оперативного командування. Донедавна такого роду маневри із застосуванням новітньої автоматизованої електронної системи управління військами на рівні штабів ланки «бригада-батальйон» у військах не практикували.

— Це дало змогу командирам батальйонів і штабам підрозділів керувати діями своїх підлеглих на полі бою не лише з допомогою вже звичних топографічних карт, але й відстежувати, коригувати дії військ, як кажуть, у режимі онлайн. Офіцери управлінської ланки рівня «бригада-батальйон» під час навчань училися також самостійно приймати креативні та оптимальні рішення, не звертаючись за допомогою до старшого начальника, — підкреслив генерал-майор Ігор Палагнюк.

За його словами, ніхто не критикував дії штабів бригад і батальйонів згори — офіцери апарату оперативного командування лише відслідковували перебіг бою тієї чи іншої сторони й фіксували «перемоги» та «поразки» у ході проведення кожного з етапів навчань.

— Командири та штаби військових частин і підрозділів набули певних знань та досвіду щодо планування бойових дій і управління підпорядкованими підрозділами у ході планування та ведення наступального і оборонного бою, — підсумував Ігор Палагнюк. — Переможців у цих навчаннях немає, адже найбільш об’єктивна оцінка командира будь-якого рівня — це його рішення під час реального бою на сході країни. Від цього залежатиме не лише результат бою, а найголовніше — збережені життя підлеглих..

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл