ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Кава з юристами» для учасників бойових дій і переселенців

20 Серпня 2019
«Кава з юристами» для учасників бойових дій і переселенців

На Буковині учасники бойових дій на сході України та внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати безоплатну юридичну допомогу. Як розповів регіональний координатор «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях Дмитро Заплітний, їхня організація спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області проводить семінари, під час яких учасники АТО/ООС і переселенці отримують необхідні їм юридичні консультації. Також під час семінарів, які отримали назву «Кава з юристами», на запитання захисників України та тих, хто був змушений залишити свої домівки на Сході, відповідають соціальні працівники.

— За ініціативи «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях відбувається серія семінарів, — зазначає Дмитро Заплітний. — Крім того, вони пройшли й у інших містах області, зокрема Вижницькому, Кіцманському, Глибоцькому та Кельменецькому районах. За результатами семінарів ми переконалися в тому, що такі зустрічі насправді потрібні. І це думка не лише організаторів, а й представників цих соціально вразливих категорій громадян.

Учасники АТО/ООС під час семінарів отримують консультації про пільги учасників АТО, зокрема щодо отримання земельних ділянок і з багатьох інших питань, що їх турбують, — оформлення спадщини, порядку виїзду з дитиною за кордон, нарахування пенсій, аліментів тощо.

У «Ресурсному центрі Кольпінга» повідомили, що подібні семінари на різну тематику відбуватимуться на Буковині й надалі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Допомога населенню, Соціальний захист