ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Катери українських ВМС прибули до Варни

19 Серпня 2019
Катери українських ВМС прибули до Варни

Після вимушеної затримки у Турецькому Гельджуку навчальні катери «Сміла», «Нова Каховка» та «Чигирин» знову вийшли в море та здійснили перехід до порту Варна Болгарія. Це вже другий пункт призначення курсантського катерного походу, де українські майбутні офіцери ознайомляться із навчальним процесом та матеріальною базою Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова.

До речі, Академія ВМС Болгарії – найстаріший вищий технічний навчальний заклад у Болгарії. Вона сприяла не лише розвитку болгарських військово-морських сил, але і зростанню в країні «технічної інтелігенції» та становленню болгарської морської галузі. Сьогодні ж Військово-морська академія імені Ніколи Вапцарова є вищим національним навчальним закладом, де вивчають та досліджують питання сфери національної безпеки та оборони, морської справи та морських технологій.

Нагадаємо, це вже другий похід у складі трьох навчальних катерів ВМС ЗС України та третій після 2014 року. Головною метою походу є набуття курсантами морських навичок і практичної підготовки в морі, несення ходових вахт, відпрацювання багатьох інших обов’язків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл