ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Іноземні партнери високо оцінюють прогрес у ході оборонної реформи

29 Серпня 2019
Іноземні партнери високо оцінюють прогрес у ході оборонної реформи

Про це під час брифінгу в АрміяInform розповів заступник директора Департаменту — начальник управління воєнної політики Департаменту воєнної політики стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України Сергій Масловський.

За його словами, 19 серпня на засіданні Комітету реформ Міністерства оборони та ЗС України, західні партнери схвально оцінили рух України у впровадженні оборонної реформи.

—Стратегічний радник, директор Європейського центру дослідження проблем безпеки Джорджа С. Маршалла Кіт Дейтон зазначив, що основним досягненням оборонної реформи за п’ять років стало стримування російської збройної агресії на Сході України, — сказав Сергій Масловський.

—Також, Глава Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков відмітив значні та успішні кроки на шляху оборонної реформи в напрямках оборонного планування, системи керівництва силами оборони та розвитку бойових спроможностей, – додав Сергій Масловський.

Мета оборонної реформи, визначена в Стратегічному оборонному бюлетені України, поступово і планово досягається, безумовно є проблеми, але вониза підтримки наших партнерів вчасно вирішуються.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини