ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Холодноярці вперше представлятимуть Україну на навчаннях у Німеччині

4 Серпня 2019, 18:57
Холодноярці вперше представлятимуть Україну на навчаннях у Німеччині

Ротна тактична група 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» відбуває до Німеччини. Про це повідомили у пресцентрі Оперативного командування «Схід».

Холодноярці візьмуть участь у спільних військових навчаннях країн ЄС та США за участю України Combined Resolve, які традиційно проходять на полігоні поблизу міста Хоенфельс у Баварії.

Група була створена на базі механізованого батальйону, що з року в рік блискуче проявляв себе під час бойових дій на Донбасі у районі проведення АТО/ООС.

У пресцентрі ОК «Схід» зазначили, що воїни «Холодного Яру» вперше представлятимуть Україну на міжнародних навчаннях за кордоном.

У багатьох з них — унікальний бойовий досвід ведення наступальних дій літньої визвольної кампанії 2014 року, оборони Донецького аеропорту, боїв на Бахмутській трасі й під Докучаєвськом, захисту рубежів на Авдіївському напрямку.

У 2016 році холодноярці отримали відмінні оцінки після навчання від американських рейнджерів, а через рік успішно пройшли курси британських інструкторів під час операції ORBITAL.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Сухопутні війська