ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Гранти від Євросоюзу отримали захисники України з Дніпропетровщини

7 Серпня 2019
Гранти від Євросоюзу отримали захисники України з Дніпропетровщини

30 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали гранти до 400 євро від Євросоюзу. Кошти захисники України зможуть використати на навчальні курси — підвищити свою кваліфікацію чи здобути нову професію. Невдовзі отримати гранти зможуть ще понад 30 осіб. Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

— Завдяки програмі, яку фінансує Євросоюз, учасники АТО можуть обрати курси за власним бажанням і отримати на них кошти. Це чудова можливість для професійного зростання. Є нагода здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію. Нею вже скористалися 30 військових із Дніпропетровщини, — зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Щоб допомогти бійцям визначитися з тематикою курсів та скласти заявку на отримання гранту, для них проводять дводенний тренінг. Нині заняття у Дніпропетровській ОДА проходять понад 30 військових.

— Тренінг складається з кількох частин. Є психологічний блок. Робимо акцент на перетворенні військових навичок, щоби бійці не знецінювали свій досвід. Розповідаємо і про те, як правильно написати резюме та презентувати себе на співбесіді, — пояснила Людмила Гордієнко — представниця ГО «Центр зайнятості вільних людей», яка розробила тренінг.

Після тренінгу учасники подають заявку на грант. На навчання вони можуть отримати до 400 євро.

Проєкт, окрім Дніпропетровщини, втілюють ще в Київській та Львівській областях.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини світу та України, Соціальний захист