Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Цьогоріч реабілітаційні центри Дніпропетровщини прийняли понад 700 учасників АТО/ООС

26 Серпня 2019
Цьогоріч реабілітаційні центри Дніпропетровщини прийняли понад 700 учасників АТО/ООС

Захисники України можуть поправити власне здоров’я у двох сучасних реабілітаційних центрах, які облаштувала Дніпропетровська ОДА. Із початку 2019 року в них безкоштовно оздоровилися понад 700 хлопців.
– В області діють два реабілітаційні центри для учасників АТО – у Дніпрі та селі Новотроїцькому Новомосковського району. Там  сучасне фізіотерапевтичне обладнання, зали лікувальної фізкультури, дбайливий висококваліфікований медперсонал і психологи. Усі послуги безкоштовні, – розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.
У реабілітаційному центрі в Дніпрі цьогоріч вже пролікувалися понад 560 демобілізованих бійців. До їхніх послуг – підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Серед новинок – арттерапія.
У центрі реабілітації на базі курорту «Солоний лиман» оздоровлюються учасники АТО/ООС з порушеннями опорно-рухового апарату. З початку 2019-го заклад прийняв вже майже 150 воїнів. Для них – гідромасаж, мінеральні ванни, гідролазерний душ. А ще – лазерна, ультразвукова та магнітотерапія. У чотирьох залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери та дошки Євмінова.
– До реабілітації у закладах підходять комплексно. Медикаментозне лікування поєднують із консультаціями психіатра і психолога, фізіопроцедури – з лікувальною фізкультурою. Хлопцям допомагають одужувати комфортні умови і майже домашня обстановка, – додали в управлінні.
Зазвичай курс реабілітації триває від 17 до 21 дня. За направленням необхідно звернутися до сімейного лікаря.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Соціальний захист