ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Черговий «плювок» Росії на міжнародне право

22 Серпня 2019
Черговий «плювок» Росії на міжнародне право

Московський міський суд відхилив апеляційні скарги адвокатів двох груп військовополонених моряків. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив керівник групи адвокатів, що представляють інтереси українців у суді, Микола Полозов.

21 серпня відбулося судове засідання щодо шести моряків: Юрія Без’язичного, Юрія Будзила, Володимира Лісового, Богдана Небилиці, Євгенія Семидоцького та Андрія Ейдера.

«Так як і в попередніх засіданнях суд за клопотанням прокурора визначив провести засідання у закритому режимі. Постанову Лефортівського районного суду щодо продовження терміну тримання під вартою залишено без змін», — повідомив Микола Полозов.

Цього ж дня Московський міський суд також відхилив апеляції семи моряків: Андрія Артеменка, Віктора Безпальченка, Володимира Варимеза, Владислава Костишина, Олега Мельничука, Василя Сороки та Сергія Чуліби.

Таким чином «справедливий» суд у Москві відхилив апеляції щодо продовження арешту всіх українських моряків. Вирішено: всіх 24 українців утримуватимуть у Лефортово до кінця жовтня.

Зауважимо, що раніше заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін заявив журналістам, що Росія та Україна обговорюють питання обміну захоплених у Керченській протоці українських моряків.

15 липня в Києві відбулася зустріч омбудсменів Людмили Денісової й Тетяни Москалькової, де вони обговорили механізм взаємного звільнення громадян двох держав.

Тому напрошується висновок: це рішення суду є черговим «плювком» Росії на необхідність виконання Міжнародного трибуналу ООН з морського права, а також це говорить про порушення норм міжнародного гуманітарного права, зокрема Женевської конвенції 1949 року «Про поводження з військовополоненими» в частині умов утримування військових моряків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини світу та України