ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армія, поліція спецпризначення, Нацгвардія та прикордонники задіяні до заходів тероборони

11 Серпня 2019, 18:03
Армія, поліція спецпризначення, Нацгвардія та прикордонники задіяні до заходів тероборони

На Хмельниччині пройшли навчальні збори з офіцерами управлінь батальйонів територіальної оборони області.

Майже півтори сотні офіцерів бригади протягом тижня відпрацьовували практичні навики з вогневої підготовки, тактичної медицини, інженерної підготовки, тактичної та психологічної підготовки і радіо тренування на засобах зв’язку. Під час роздільних, спільних та командно-штабних тренувань моделювались та відпрацьовувались різні ситуації бойової обстановки, де саме від офіцерів управлінь часто залежать своєчасне і правильне прийняття рішень.

З підрозділом Національної гвардії України на полігоні відпрацьовувались спільні дії по охороні та обороні державних установ та важливих об’єктів інфраструктури району відповідальності. А підрозділ поліції спеціального призначення продемонстрував особливості несення служби на блок-постах, порядок дій під час перевірки автомобільної техніки та пропуску громадян. Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України продемонстрували особливості охорони Державного кордону.

Серед учасників зборів учасники бойових дій в АТО/ООС, і ветерани – афганці і військовозобов’язані, що не мають бойового досвіду, але виявили бажання долучитись до захисту держави.

– Перш за все, ми ставили за мету відновити та підвищити індивідуальну підготовку офіцерів управлінь батальйонів, адже їм приймати рішення і нести за це відповідальність. Це не перші наші збори, поступово, з кожними заняттями ми підвищуємо свій рівень, – зазначив командир бригади територіальної оборони Хмельниччини полковник Ігор Бугун.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Новини