Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Антон Кориневич: Претензії Росії щодо поставки води до окупованого Криму – безпідставні!

13 Серпня 2019
Антон Кориневич: Претензії Росії щодо поставки води до окупованого Криму – безпідставні!

Постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич заявив, що претензії Росії щодо поставки води через Північно-Кримський канал не мають правового підґрунтя.

АрміяInform уже писала про наміри влади окупованого півострова звернутися до Кремля із проханням провести переговори з Києвом щодо відновлення постачання дніпровської води.

Постпред Зеленського на своїй сторінці у Facebook зазначив, що Крим є територією України, тому Росія не може виносити на міждержавний рівень питання щодо півострова, їх може порушувати тільки держава-суверен, тобто Україна.

“Річка Дніпро не тече територією Криму. Україна перекрила не русло річки Дніпро, а перекрила технологічну споруду (канал), що розташована на території України. На це Україна має повне право. За всіма підрахунками, прісної води в Криму для потреб населення вистачає. Загалом саме держава-окупант повинна відповідати за забезпечення окупованої території всіма потрібними ресурсами”, йдеться в повідомленні.

“Тож усі претензії держави-окупанта на дніпровську воду не мають жодного правового чи міжнародно-правового підґрунтя”, наголосив Антон Кориневич.

Актуально, Новини