ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Жан Беленюк міняє спорт на політику?

30 Липня 2019
Жан Беленюк міняє спорт на політику?

Для багатьох прихильників спорту рішення чемпіона Світу та Європи, срібного призера Олімпійських ігор із греко-римської боротьби Жана Беленюка присвятити себе політиці стало несподіванкою. Між тим «десятка» зі списку «Слуги народу» – без п`яти хвилин нардеп.

− Формуючи команду борців на цьогорічні Всесвітні військові ігри, які пройдуть у жовтні в Китаї, ми розраховували й на участь у них нашого лідера Жана Беленюка, − сказав під час брифінгу в інформагентстві АрміяInform начальник відділу організації спортивної діяльності та міжнародних зв`язків Управління фізичної культури і спорту МО України полковник Анатолій Пелих. − До останнього він обіцяв виступити у цих змаганнях. Але нещодавно вирішив відмовитись. А це означає, що лейтенанта Беленюка на п`ять років відрядять до Верховної Ради.

Враховуючи те, що нещодавно озвучено пропозицію позбавляти мандата народного депутата ВРУ в тому випадку, якщо він пропустить близько 30% засідань парламенту, перспективи в подальшому регулярно тренуватися і брати участь у змаганнях у Жана Беленюка досить примарні. Втім у чемпіона є ще час визначитися з остаточним вибором: спорт чи політика. Та й квиток до Китаю на нього поки що заброньовано…

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Спорт