ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку року контракт зі Збройними Силами України підписали майже пів тисячі тернополян

9 Липня 2019

Від початку 2019 року близько 500 жителів Тернопільської області уклали контракти на проходження військової служби у Збройних Силах України. Про це повідомив начальник відділу комплектування та призову — заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко.

За його словами, в усіх районах області постійно відбуваються різні заходи, спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, яка наразі визнана у Збройних Силах України пріоритетною та розрахована на середнє і молоде покоління — на потенційних Захисників Вітчизни.

— Представники військових комісаріатів області здійснюють роз’яснювальну роботу для цивільного населення про напрямки комплектування ЗСУ. Зокрема в населених пунктах Тернопільщини в найлюдніших місцях розгортають агітаційно-інформаційні намети, де спільно з представниками бойових військових частин розповідають про перевагу служби за контрактом, — зазначив підполковник Петро Сирко.

Він також повідомив, що нині контракт зі Збройними Силами можуть підписувати чоловіки віком від 18 до 60 років і жінки — від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонуємо широкий спектр військових спеціальностей у різних видах і родах військ. На Тернопільщині перевагу надають військовим частинам бойового складу Західної України. Крім того, органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу розміром до 15 тис. грн кожному громадянинові краю, що підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ.

Слід також відзначити, що зважаючи на характер та особливості проходження служби у Збройних Силах України, військовослужбовцям надають окремий статус — це набір прав і свобод у поєднанні з обов’язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами держави і гарантовані Конституцією України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Служба за контрактом