ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З артилерійськими стрільбами прямою наводкою триває підготовка офіцерів запасу

30 Липня 2019
З артилерійськими стрільбами прямою наводкою триває підготовка офіцерів запасу

Як застосовувати артпідрозділи  під час сучасного бою, як вести артрозвідку,  як вести та корегувати артвогонь навчають понад 500 юнаків і дівчат із провідних вишів Сумщини, Чернігівщини, Черкащини, Херсонщини, Донеччини та Луганщини.

Усе це відбувається  на Сумщині, де під час навчального збору слухачі кафедри військової підготовки Сумського державного університету відпрацьовують практичні заняття на військовому полігоні.

На заняттях вивчають і досвід бойових дій артилерійських підрозділів Збройних Сил України під час виконання бойових завдань у районах проведення операції Об’єднаних сил.

На фото: навчання артилерійським стрільбам прямою наводкою
Навчання артилерійським стрільбам

Також курсанти вчаться  нести службу на блокпосту, вести переговори за допомогою засобів зв’язку, надавати першу медичну допомогу та евакуювати поранених із поля бою…

Важливим є виконання курсантами навчальних вправ зі стрільби прямою наводкою з артилерійського озброєння, ведення вогню зі стрілецької зброї, застосування протитанкових засобів і ручних гранат.

Як зазначив професор кафедри військової підготовки полковник у відставці Павло Трофименко, після навчального збору курсанти складатимуть державний іспит із військової підготовки. За його результатами буде прийнято рішення про присвоєння військового звання «молодший лейтенант» випускникам кафедри. Багато студентів планують після випуску з вишів розпочати офіцерську службу в Збройних Силах України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Навчання та тренування