ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Є можливість здобути офіцерське звання за 12 місяців

12 Липня 2019, 17:35
Є можливість здобути офіцерське звання за 12 місяців

У вищих військових навчальних закладах у 2019/20 навчальному році на лідерських курсах тактичного рівня проводитиметься підготовка громадян віком до 30 років, які здобули вищу освіту освітнього ступеня не нижче ніж «бакалавр», для подальшого проходження військової служби за контрактом на військових посадах офіцерського складу.

Як повідомив кореспонденту «АрміяInform» заступник директора Департаменту військової освіти і науки, соціальної та гуманітарної політики МО України полковник Вадим Артамощенко, навчання проводитиметься у межах реалізації проєкту «Розвиток системи військової освіти та підготовки військових фахівців», затвердженого Міністром оборони України ще торік.  Ці 12-місячні курси є продовженням пілотного проєкту, який проводився протягом 2018/19 навчального року в Національній  академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та отримав позитивні результати.

— Основна мета проєкту — апробація  нових програм професійної підготовки офіцерського складу на лідерських курсах та шляхів комплектації первинних офіцерських посад у стислі терміни, — підкреслив полковник Вадим Артамощенко.

Курс містить первинну та базову загальновійськову складову, а також фахову професійну складову, зокрема із вивченням процесу планування і ухвалення військових рішень за стандартами NATO – TLP (Troop Leading Process).

З правилами прийому на лідерські курси тактичного рівня можна ознайомитися на сайтах Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м. Одеса) та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Соціальний захист