ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танкісти пересіли на яхти

17 Липня 2019
Танкісти пересіли на яхти

На Київському морі відбулася вітрильна регата для яхтсменів-початківців. Програма для сімей військових і ветеранів АТО/ООС «Вихідні з дитиною» діє з лютого 2019 року. Вперше в змаганнях узяли участь військовослужбовці однієї з танкових бригад нашого війська разом зі своїми дітьми.

Цей реабілітаційний проєкт розв’язує кілька важливих проблем. Спільні заняття спортом сприяють зниженню психологічної втоми від війни військових та їхніх родин. Крім того, вітрильництво виробляє витривалість і координацію рухів, зміцнює фізичне здоров’я, формує вміння швидко приймати рішення, розвиває мислення. І що не менш важливо — згуртовує родини, що тривалий час були розлучені війною.

У програмі також уроки з плавання, відвідини музеїв Києва та Київської області, вивчення історії вітрильного спорту.

Волонтер-тренер і керівник яхт-клубу «Краплинка» Мар’яна Варшавська розповіла, що ідея реабілітації військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС та їхніх дітей через яхтинг зародилася в неї тоді, коли її чоловік повернувся з району проведення бойових дій:

— Фізично він повернувся, а думками був ще там. Тому, як вид реабілітації, вирішила спробувати яхтинг. Вітрильний спорт дає військовим змогу повернутися до мирного життя та розвинути спортивний азарт. Адже боротьба з хвилями, вітром і бажання бути першим дають адреналін, який відчуває людина, що пройшла бої, — розповіла Мар’яна.

Заняття в яхт-клубі проводять щосуботи та щонеділі.

Завдяки волонтерам військовослужбовці танкової бригади разом зі своїми дітьми тренуються четвертий місяць і вже досягли відмінних результатів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація