ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Водолази розміновуватимуть затонулий корабель

5 Липня 2019
Водолази розміновуватимуть затонулий корабель

Під час українсько-американських навчань «Сі Бриз-2019» 125 військових водолазів із шести країн розпочали командну роботу з підготовки устаткування до занурення. Така взаємодія є чудовим майданчиком обміну досвідом.

Як зазначив керівник навчань з української сторони, заступник командувача ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа, наші водолази завдяки такому обміну досвідом опановують нові прийоми дій під водою й досягли  хороших результатів.

– Після виходу з тимчасово окупованого Криму в лавах національного флоту МСУ майже не залишилося ані підготовлених дайверів, ані нормального обладнання. Відтоді ми почали все це відновлювати майже з нуля. Зараз у нас уже є ціла група фахівців, здатних працювати під водою. Ми навчилися цього у процесі спільного тренінгу з нашими партнерами в навчаннях «Сі Бриз», – наголосив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Після тренувальної місії на водолазів чекає спільне завдання.

– За сценарієм виникне ситуація, коли під час заходу в пункт базування підривається на міні та тоне корабель. За командою штабу управління силами водолази мають знайти інші вибухонебезпечні предмети, ідентифікувати їх, провести розмінування, а потім провести роботи на затонулому об’єкті, – повідомив керівник водолазного компоненту навчань «Сі Бриз-2019», очільник пошуково-рятувальної служби ВМС ЗСУ капітан 1 рангу Олексій Нестеров.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Військово-морські Сили, Міжнародні навчання, Новини