ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рада Європи втрачає довіру людей, яких захищає

2 Липня 2019

Український конгресовий комітет Америки (УККА) засудив рішення ПАРЄ щодо повернення Росії до Асамблеї та заявив, що такі кроки ставлять під сумнів майбутнє існування Ради Європи.

Про це йдеться в офіційній заяві УККА, повідомляє «Укрінформ».

«Унаслідок безпрецедентного тиску та фінансового шантажу Російської Федерації Парламентська асамблея Ради Європи беззастережно поступилася своєю правомірністю, відновивши право голосу Російської Федерації та ігноруючи власні висновки про те, що Росія неодноразово порушувала Статут Ради Європи та свої зобов’язання перед Радою», — підкреслено в заяві.

З 2015 року ПАРЄ ухвалила численні резолюції, які вимагали від РФ вивести всі російські війська, звільнити всіх заручників, військовополонених і незаконно утриманих осіб, а також негайно скасувати незаконну анексію Криму.

Також у документі згадано про відмову Росії виконувати рішення Трибуналу ООН з морського права щодо звільнення українських моряків і суден; про оголошення офіційних звинувачень щодо ураження російською системою ППР цивільного рейсу MH-17; про застосування хімічної зброї в Солсбері; а також про активне прагнення Кремля дестабілізувати демократію по всій Європі.

«УККА засуджує рішення Ради Європи щодо відновлення повноважень Росії в ПАРЄ та підтримує народи України, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі й Словаччини у їхньому рішучому демарші в ПАРЄ. Позиція незгоди цих делегацій, продемонстрована європейському континенту, ставить під сумнів майбутнє Ради Європи, що, на їхню думку, втрачає довіру людей, яких вона захищає», — наголосили в Комітеті.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини світу та України