ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць»

6 Липня 2019
Пройшов чемпіонат Сухопутних військ на кращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць»

На Дніпропетровщині на одному з полігонів Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України пройшов чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ на найкращий підрозділ за системою БАРС «Сталева міць».

Свої сили випробували 19 команд військових частин, оперативних командувань Сухопутних військ ЗС України, навчальних центрів та вищих військових навчальних закладів.

У перший день команди пройшли випробовування смугою перешкод і вправою «планка», змагалися у швидкісній стрільбі з автоматичної зброї (дві вправи), евакуювали на швидкість «пораненого», метали на точність навчальні гранати та здійснили марш-кидок через ліс і болота.

Другий змагальний день розпочався марш-кидком з елементами спортивного орієнтування. Після подолання 25-кілометрового маршруту на учасників чекало ще важче випробовування – командна естафета. Під час її проходження команди змагалися у доланні водних перешкод (з колодою та без), швидкісному транспортуванні пораненого, перенесенні колоди й інших вантажів, переповзанні на 300-метрову дистанцію тощо.

У завершальний день відбулися пейнтбольна битва та перетягування канату.

Після напружених триденних змагань перемогу відсвяткували команди Оперативного командування «Схід», 107-ї бригади (серед частин безпосереднього підпорядкування), Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Навчання та тренування, Новини, Сухопутні війська