ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Напередодні Дня Незалежності України до Офісу Президента подадуть перелік підрозділів щодо присвоєння почесних найменувань

30 Липня 2019
Напередодні Дня Незалежності України до Офісу Президента подадуть перелік підрозділів щодо присвоєння почесних найменувань

Про це наголосив провідний спеціаліст відділу військово-патріотичного виховання Генерального штабу ЗС України Василь Павлов під час круглого столу в пресцентрі Інформаційного агентства Міноборони АрміяInform.

Військовий історик зазначив, що Президент України Володимир Зеленський продовжив добру традицію та реалізував своє право на присвоєння почесних найменувань військовим частинам і установам. Зокрема, у день Військово-морських Сил Глава держави присвоїв ім’я віце-адмірала Володимира Безкоровайного Військово-морському ліцею в Одесі. Також почесне найменування «імені контр-адмірала Михайла Білинського» присвоєно легендарній 36-й окремій бригаді морської піхоти з Миколаєва.

За словами Василя Павлова, оборонне відомство, Генеральний штаб та командування видів ЗСУ продовжують активну роботу в цьому напрямку.

– Напередодні Дня Незалежності України до Офісу Президента подадуть новий перелік підрозділів щодо присвоєння почесних найменувань. Розкривати подробиці – зарано. Сподіваюся, це буде справжнім сюрпризом для особового складу частин і установ Української армії, – наголосив Василь Павлов.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Патріотичне виховання