ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На VII Всесвітніх Іграх у Китаї армійці планують завоювати 40 медалей

29 Липня 2019
На VII Всесвітніх Іграх у Китаї армійці планують завоювати 40 медалей

На Європейських Іграх у Мінську армійські спортсмени виступили успішно. До скарбнички збірної України вони принесли 25 медалей різного ґатунку, що становить майже половину нагород.

− На VII Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців у Китаї ми плануємо завоювати 40 медалей, з них: 6 золотих, 14 срібних і 23 бронзові нагороди, − запевнив начальник відділу організації спортивної діяльності та міжнародних зв’язків Міністерства оборони України полковник Анатолій Пелих.

Під час брифінгу в АрміяInform  він назвав основні види, де плануються нагороди. Зокрема, це вільна жіноча та греко-римська боротьба. Вітрильний спорт, який передбачає змішаний та жіночий тип програми у яхт-класі «470». А також легка атлетика, де змагатимуться 12 жінок та 6 чоловіків. У плаванні буде 2 види програми і близько 4 медалей, а також стрибках у воду.

 − Вперше на цих Іграх змагатимуться стрільці з лука у міксті та у складі жіночих команд. Традиційна кульова стрільба буде представлена двома видами: чоловічий револьвер та жіноча гвинтівка. У сучасному п’ятиборстві основна надія на чоловічу командну нагороду та фехтування, яке представлене шпагою і шаблею, − додав Анатолій Олександрович.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Спорт