ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На українському TV покажуть іміджеві фільми про армію

27 Липня 2019
На українському TV покажуть іміджеві фільми про армію

Задля виховання нового покоління, студентської молоді, формування їхньої національної свідомості та патріотизму українські телеканали покажуть цикл героїко-патріотичних документальних фільмів «Бойові родини». Про це повідомив сьогодні, 26 липня, в Укрінформі під час презентації проєкту його продюсер Олександр Дріз.

У заході також взяли участь представник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Володимир Кашлюк, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів і режисер монтажу документальних фільмів «Бойові родини» Марина Польшина.

Цикл героїко-патріотичних телефільмів «Бойові родини» створений за підтримки ЗС України й Українського культурного фонду, розповідає про традиції, культуру, особливості взаємин у різних родах військ. Кожна серія присвячена одній конкретній бригаді, яка має яскравий бойовий шлях.

У зйомках, які тривали у військових частинах країни, зокрема, взяли участь військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 93-ї механізованої бригади, 36-ї бригади морської піхоти, 55-ї артилерійської бригади, а також члени їхніх родин.

За словами Олександра Дріза, цей проєкт є спробою створення нового іміджу для армії.

– Насамперед це пропаганда військових професій, показ нових культурних надбань українського війська, яке має вже суто європейське обличчя. Тепер армія створюється, стає міцною, і це відзначають міжнародні експерти, які присутні в ЗСУ, – сказав Олександр Дріз.

Він підкреслив, що такий проєкт украй необхідний для військкоматів, які здійснюють призов. Показуючи молоді цей цикл фільмів, вони орієнтують, куди піти на службу.

– Назва фільму «Бойові родини» має подвійне значення. Передовсім, це всі нові бригади, формування у ЗСУ, побудовані за бригадно-корпусним принципом. Вони – як сім’я для всіх, хто пройшов службу в них, і хто нині служить. У них є певні традиції, і все це покажемо у фільмах, – резюмував Олександр Дріз.

Окрім того, за словами продюсера, у кожній стрічці покажуть справжні сімейні династії військових. Завершити виробництво фільмів планують наприкінці жовтня 2019-го. Підписано угоди з телеканалами 2+2, Суспільне, 5 канал, Еспресо, ZІК. Згадані фільми покажуть у гарнізонах і окружних будинках офіцерів.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
MilitaryArt, Новини