ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Мрію, аби 29 серпня, у день Іловайської трагедії, у нас оголосили хвилину мовчання, аби завмерло все…»

31 Липня 2019
«Мрію, аби 29 серпня, у день Іловайської трагедії, у нас оголосили хвилину мовчання, аби завмерло все…»

Про це АрміїInform заявила волонтерка АТО Наталка Прилуцька, яка ось уже 5 місяців працює у секторі реабілітації, медицини та масових заходів Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції.

-Нині 29 серпня офіційно оголошено Днем жалоби за загиблими воїнами в районі АТО/ООС лише у Кривому Розі. Мрію, аби цей досвід поширився на всю країну, і був затверджений День пам’яті загиблих за свободу України. І цього дня у хвилину мовчання завмирало все, − каже Наталка Прилуцька.

З приводу відзначення 29 серпня вже відбулося попереднє погодження із громадськими об’єднаннями атовців плану заходів у Міністерстві у справах ветеранів. Зокрема, узгоджено, які події відбуватимуться біля Стіни пам’яті.

– Таке вшанування пам’яті, як хвилина мовчання, стало б найкращою даниною всім загиблим захисникам України, − зауважує Наталка Прилуцька. – І в цьому ми могли б узяти приклад з Ізраїлю.

На Йомха-Зикарон (День пам’яті) по всій єврейській державі звучить траурна сирена в пам’ять про полеглих у війнах і жертв терактів. Життя завмирає на одну хвилину. На дорогах стають машини, пішоходи зупиняються на тому місці, де їх застала сирена.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Визволення, Новини