ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Конструкторське бюро «Південне» розширює кооперацію

26 Липня 2019
Конструкторське бюро «Південне» розширює кооперацію

У Львові робоча група ДП «Конструкторське бюро «Південне» імені Михайла Янгеля» зустрілася з представниками профільних підприємств, наукових установ і навчальних закладів регіону.

Під час координаційної наради, що відбулася на базі ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», фахівці обговорили низку актуальних питань щодо поглиблення взаємовигідної співпраці вітчизняних підприємств у царині високих технологій, налагодження партнерських наукових і виробничих відносин.

За словами генерального директора КБ «Південне» Олександра Дегтярьова, мета заходу — пошук партнерів, розробок, ідей тощо.

— Плануємо ознайомитися з роботою львівських колег, вивчатимемо їхній досвід і матеріально-технічну базу, проводитимемо консультації, обговорюватимемо перспективні напрямки співпраці. Переконаний: область має виробничий і науковий потенціал у ракетно-космічній галузі. Під час зустрічі ми презентували свої розробки та напрямки діяльності. Власне, наш колектив уже не перший рік системно працює над розширенням науково-промислової кооперації високотехнологічних підприємств та установ України задля створення сучасної ракетно-космічної та оборонної техніки. Дотепер потужний інтелектуальний і виробничий потенціал Львівщини не був задіяний повною мірою. Сподіваюся, незабаром ситуація змінитися, — наголосив Олександр Дегтярьов.

За результатами заходу було укладено рамкову угоду про взаєморозуміння та співпрацю профільних підприємств, наукових установ, навчальних закладів регіону та КБ «Південне» в космічній та оборонній сферах.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини