ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Комітет Верховної Ради ухвалив рішення про припинення участі України в роботі ПАРЄ

2 Липня 2019

Комітет Верховної Ради із закордонних справ ухвалив рішення про припинення участі української делегації в сесії ПАРЄ до рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від державної думи РФ, обраних, зокрема, і мешканцями Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Крім цього, комітет рекомендує відновити роботу лише після того, як Росія виконає головні пункти резолюцій ПАРЄ, які є в повній компетенції Ради Європи як організації, що відповідає за права людини, а саме: безумовне звільнення моряків і політв’язнів, забезпечення прав кримських татар в анексованому Криму.

Також комітет рекомендував голові Верховної Ради відкликати запрошення ПАРЄ брати участь у спостереженні за виборами в Україні та відмовитися від участі в конференції голів парламентів в рамках ПАРЄ у вересні та провести відповідні консультації з головами парламентів інших країн-членів Ради Європи, які займають спільну з Україною позицію.

«Рекомендувати МЗС не приймати кандидатуру нового голови офісу Ради Європи в Україні до проведення консультацій з новообраним генеральним секретарем Ради Європи», — йдеться у тексті рішення, яке оприлюднив Володимир Ар’єв.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України