ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківський національний університет Повітряних Сил в європейському освітньому просторі

21 Липня 2019
Харківський національний університет Повітряних Сил в європейському освітньому просторі

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба досягає нових висот!

Інформаційний освітній ресурс http://osvita.ua склав консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2019 року,
за результатами якого  Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба посилив свої позиції серед флагманів вітчизняної освіти і науки.

Так, за підсумками освітньої діяльності колективу університету, у 2018-19 навчальному році він піднявся у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України на 27 позицій та зайняв 49 місце серед 240 кращих вишів України.

Відповідно зросли й показники університету в академічному рейтингу, який надав Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», що аналізує науково-педагогічний потенціал, якість навчання та міжнародне визнання вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації – «Топ-200 Україна 2019» (зростання в рейтингу з 22 на 19 позицію). З 74-ї на 68-му позицію ХНУПС піднявся в міжнародній наукометричній базі SciVerse Scopus, що демонструє цитованість статей вишу в провідних міжнародних виданнях.

Без перебільшення можна сказати, що отримані результати свідчать про вірність стратегічному курсу, взятого командуванням видового військового вишу.  Йдеться про активне впровадження інноваційних підходів у навчальний процес та наукову роботу, а також налагодження співпраці з зарубіжними партнерами, світовим науковим співтовариством, і нарощування участі в освітніх та наукових програмах.

Позитивна динаміка щодо рейтингових показників також є підтвердженням результатів наполегливої та системної роботи в галузі військової освіти в питаннях удосконалення освітнього процесу, системи навчання та виховання патріотів-захисників держави, впровадження європейських стандартів, стандартів НАТО у системі військової освіти, що триває у Збройних Силах України.

Колектив університету ще раз впевнено довів свою згуртованість і налаштованість на якісне забезпечення освітнього процесу, виховання нової генерації патріотів своєї держави і надійних захисників її територіальної цілісності та недоторканності.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини