ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Cтартував футбольний турнір на Кубок Героїв спецпризначення

27 Липня 2019
Cтартував футбольний турнір на Кубок Героїв спецпризначення

До Вінниці прибули команди з Хмельницького, Очакова, Бердичева, Кропивницького та від штабу ССО. Усі вони – давні суперники на футбольному полі, адже турнір відбувається вже вп’яте. Тож боротьба є запеклою як за контроль м’яча на полі, так і серед уболівальників на трибунах, які обіцяли відправити суддю на мило.

Турнір задумувався як захід психологічної реабілітації бійців, які виконували завдання в АТО. Нині – це справжні змагання із призами й кубками та титулом найкращої команди.

– Усі команди налаштовані лише на перемогу. Є конкретна мета – забрати Кубок до своєї частини, – розповів підполковник Віталій Кривошей, начальник групи фізичної підготовки і спорту управління фізичної підготовки штабу командування ССО. – Хочу зазначити, що триразові чемпіони Кубка Героїв спецпризначення – команда з Кропивницького – торік перемогла у Відкритому чемпіонаті учасників АТО, де боротьба точилася серед 42 команд. Хлопці довели, що найкращі не лише у районі проведення ООС, а й на спортмайданчику.

Важливо, що турнір триває напередодні Дня Сил спеціальних операцій і є своєрідним заходом, який об’єднує всі бойові частини ССО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Спорт