ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чому військові льотчики відновлюються саме у Хмільнику?

11 Липня 2019
Чому військові льотчики відновлюються саме у Хмільнику?

Під час польоту льотчик винищувача подекуди витримує навантаження до 5G. Це негативно впливає на його організм та на опорно-руховий апарат зокрема. Військові медики знають про це. Тож до здоров’я представників найдорожчої професії у збройних силах ставляться особливо прискіпливо.

У медичній службі Командування Повітряних Сил пояснюють, що найголовніше їхнє завдання – збільшення термінів професійного довголіття льотного складу. Тому торік тут відстояли ідею створення на базі Центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» профільного відділення медико-психологічної реабілітації для льотчиків.

– Від початку року в «Хмільнику» відновилося понад 200 осіб, – говорить начальник медичної служби Повітряних Сил Збройних Сил України полковник медичної служби Сергій Будяк. – Це льотний склад авіаційних підрозділів не лише Повітряних Сил, а й армійської авіації Сухопутних військ та авіації ВМС. Курс медико-психологічної реабілітації – 14 днів.

Сергій Будяк додає, що санаторій «Хмільник» був обраний невипадково. Він здавна спеціалізується на радонових ваннах та, зокрема, захворюваннях опорно-рухового апарату. Але місцеві фахівці подбають і про серцево-судинну, нервову й ендокринну системи. Тож реабілітація військових пілотів відбувається комплексно.

У медичній службі Командування Повітряних Сил додають, що перебування у лікувальній установі безоплатне і не за рахунок часу основної відпустки льотчика. Графіки вже розписані, протягом року в «Хмільнику» мають оздоровитися близько пів тисячі пілотів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Військова медицина, Новини, Реабілітація