ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Справжній скарб у бомбосховищі Львова

5 Липня 2019
Справжній скарб у бомбосховищі Львова

Надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію для військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади провів керівник Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь.

Військовим показали книгосховища, навіть ті, що містяться у спеціальному бомбосховищі закладу. Військовослужбовцям продемонстрували цікаві артефакти, зокрема першу українську військову газету, що виходила обмеженим тиражем, середньовічний звідник правил і норм ведення війни.

Також цікавими були і карти України, датовані позаминулим століттям.
Насамкінець Василь Кметь запросив військових, що прагнуть дослідити нашу спадщину і внести свій вклад у сучасну військову науку, до співпраці.

ЦІКАВИЙ ФАКТ☝️
Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка − найстаріша в Україні, вона зберігає фоліанти, датовані ще 12 століттям. Її фонди використовували такі визначні діячі нашої історії, як Михайло Грушевський та Іван Франко.

У фондах бібліотеки зберігають кілька мільйонів різних друкованих видань. Велика частина з цього інтелектуального скарбу бібліотеки до останнього часу була закрита у так званих спецфондах, доступ до яких мали лише працівники радянського КДБ. Ці видання розповідають правду про організацію опору радянській окупації з боку українських повстанців у різні часи зазіхань нашого східного сусіда на українські землі. А також вони документальні свідки варварства та безчинств російських військ на території західної України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини