ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Топ-4 особливостей цьогорічної вступної кампанії у військових вишах

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Липня 2019, 18:24

ЗБІЛЬШЕНО ВІК ВСТУПНИКІВ до військових навчальних закладів тактичного рівня всіх категорій до 30 років.

НАДАНО ПРАВО випускникам ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою обирати варіант вступу до вишу як за результатами ЗНО, так і за вступними випробуваннями.

ЗБІЛЬШЕНО за погодженням з Міністерством освіти і науки третій конкурсний предмет ЗНО для військових навчальних закладів з 1 до 3-5 предметів на вибір вишу.

НА РІВНИХ ПРАВАХ  із представниками чоловічої статі відтепер  приймають на навчання  жінок за переліком спеціальностей, за якими вони в подальшому можуть проходити військову службу на посадах осіб офіцерського складу.

Про це сьогодні в прес-центрі «Армія Inform» повідомив заступник директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко.

Вступна кампанія до 12 вищих навчальних закладів Збройних Сил України розпочинається завтра. За традицією найвищий інтерес у абітурієнтів до факультетів ДШВ, ССО та військової розвідки. А найбільшою популярністю у прекрасної статі користується Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олександр Тереверко, «АрміяInform»

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа
Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа

Про це йшлося на зустрічі Президента Володимира Зеленського з командирами 11-го й 19-го армійських корпусів.  

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер Фінансово-економічної служби УЗВ ВСП

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Оператор БПЛА (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Снайпер

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Старший стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---