ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою за участю Головнокомандувача Збройних Сил України

24 Червня 2019
Відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою за участю Головнокомандувача Збройних Сил України

На військовому полігоні поблизу Миколаєва тривав завершальний етап збору з командирами частин та підрозділів Сухопутних військ ЗСУ, що завершився бригадними тактичними навчаннями з бойової стрільбою під загальним керівництвом командувача військ ОК «Південь» генерал-лейтенанта Олега Вишнівського.

Піхотинці відпрацювали тактичні елементи оборонного бою у складі мотопіхотної бригади з подальшим переходом у контрнаступ. Бригаду в цей час підтримували: армійська авіація Сухопутних військ та авіація Повітряних Сил, ракетні війська та артилерія Сухопутних військ. До навчань залучили і підрозділ умовного противника OPFOR, який діяв відповідно до стандартів НАТО.

За практичними діями в обороні та проведенні контратаки підрозділів окремої мотопіхотної бригади спостерігали начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Руслан Хомчак і командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Сергій Попко.

Важливо, що під час навчань учасників зборів ознайомили з новітніми способами ведення бойових дій з урахуванням досвіду АТО/ООС і тактики дій противника, сучасними зразками озброєння й військової техніки, а також автоматизованими системами управління.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак поспілкувався з командирами бригад. Офіцери висловлювалися з приводу тактики дій в оборонному бою із урахуванням власного бойового досвіду командування.

Олександр Кіндсфатер,
АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Навчання та тренування, Новини